Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

KONTAKT:

(+48) 55 629 05 93

POCZTA:

centrum@ans-elblag.pl

ADRES:

ul. Zacisze 12, 82-300 Elbląg

Polish English Ukrainian

Głównym atutem Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości ANS w Elblągu jest innowacyjna oferta preinkubacji, dzięki której beneficjenci AIP mają możliwość nieodpłatnego i swobodnego dostępu do wszystkich oferowanych usług, oraz bez konieczności rejestrowania działalności gospodarczej mają możliwość przetestowania swojego pomysłu na biznes.

Zakładanie własnej firmy, prowadzenie, rozwój, promocja, pozyskiwanie środków unijnych oraz kapitału zewnętrznego
to codzienność Akademickiego Biura Przedsiębiorczości ANS w Elblągu.

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości ANS w Elblągu swoim beneficjentom świadczy pomoc w trybie preinkubacji lub w trybie inkubacji:

Ponadto, AIP zapewnia również pomoc i doradztwo biznesowe. Inkubator prowadzi świadczenia na tle edukacyjnym, organizuje seminaria, kursy i warsztaty szkoleniowe kończące się opracowaniem biznesplanu pod nadzorem specjalisty. Organizuje również doradztwo z obszaru prawa i finansów. Dostarcza niezbędną wiedzę z zakresu pozyskiwania dotacji krajowych jak i ze środków Unii Europejskiej oraz dostępności środków finansowych na uruchomienie własnej firmy. AIP jako jednostka ogólnouczelniana promuje przedsiębiorczość akademicką oraz firmy AIP na targach, konferencjach oraz festiwalach.