Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości

Powierzchnia Biurowa

Powierzchnie Biurowe w ANS w Elblągu
ul. Zacisze 12

Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu to doskonałe miejsce dla firm z różnych branż, które poszukują nowoczesnych i funkcjonalnych powierzchni biurowych. Budynek ANS w Elblągu znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji. Ulica Zacisze położona jest w ścisłym centrum w odległości zaledwie kilkuset metrów od Starego Miasta oraz Urzędu Miejskiego, sądu i placówek handlowych. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się miasteczko handlowe.

Powierzchnie biurowe o powierzchni od 10 m² do 20 m² są wyposażone w niezbędny sprzęt biurowy, w tym:

🚀 podstawowe wyposażenie biurowe,

🚀 dostęp do szerokopasmowego Internetu,

🚀 dostęp do części wspólnej socjalnej i szkoleniowej.

Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu zapewnia również podstawową obsługę biurową Najemcy, w tym obsługę korespondencji. Dostęp do pomieszczeń biurowych jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-19.00. Cena za metr kwadratowy powierzchni biurowej ujęta została w cenniku umieszczonym w dokumentach do pobrania.

Dodatkowo, Akademia Nauk Stosowanych w Elblągu jest otwarta na współpracę z nowymi najemcami i oferuje atrakcyjne warunki wynajmu. Więcej informacji na temat wynajmu powierzchni biurowych można uzyskać pod numerem telefonu (+48) 55 629 05 93
Zapraszamy do kontaktu !


Dokumenty powinny zostać wysłane drogą elektroniczną na adres centrum@ans-elblag.pl lub złożone osobiście w Biurze Projektu ANS w Elblągu (ul. Zacisze 12, pokój 1).

DOKUMENTY DO POBRANIA